Kdo jsme?

Společnost ARSENAL s.r.o. byla založena v roce 1993. Za více než 20 let svého působení na trhu mikroskopické a zobrazovací techniky si vybudovala pozici jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů tohoto sortimentu v celé České republice s kontakty i do zahraničí.

 

Dodáváme široký sortiment mikroskopické a zobrazovací techniky pro potřeby jak školství, tak i zdravotnictví a ostatních vysoce specializovaných pracovišť v oblasti vědy, techniky a průmyslu. Všechny modely vybíráme tak, aby reflektovaly současný technický vývoj a zároveň uspokojily široké potřeby a vysoké nároky našich zákazníků. Pro veškeré přístroje jsou však společné perfektní obraz a rozumná cena. Přístroje značky ARSENAL se velmi snadno a pohodlně ovládají, a proto jsou populární nejen u studentů a učitelů, ale rovněž u pracovníků laboratoří, výzkumných ústavů a všude tam, kde mají mikroskopy jak nárazové, tak i každodenní využití.

 

Společnost ARSENAL preferuje zcela individuální přístup ke každému zákazníkovi a snaží se vždy nalézt nejvhodnější řešení jeho konkrétních specifických požadavků. Zvolený model si můžete v klidu vyzkoušet a porovnat s ostatními nabízenými modely přímo u nás ve vzorkové prodejně s vlastními vzorky, nebo si lze dohodnout prezentaci i na Vašem pracovišti, kde vám odborný pracovník společnosti ARSENAL přístroj předvede a poradí s výběrem nejvhodnější varianty. Každý přístroj je před vlastní expedicí naším servisním technikem pečlivě zkontrolován, aby se do vašich rukou dostal vždy pouze v perfektním stavu.

 

Společnost Arsenal – tradiční dodavatel mikroskopické techniky - uvítala možnost projekt „Praktický průvodce mikrosvětem I" podpořit a tím aktivně přispět ke zkvalitnění a zpestření výuky na českých školách. Bylo nám velkou ctí, že jsme byli týmem pedagogů osloveni a přizváni ke spolupráci a mohli poskytnout mikroskopickou a zobrazovací techniku, která byla použita při přípravě úloh a pořizování fotodokumentace. 

 

Pokud chcete mít ZDARMA k dispozici CD se 120 úlohami stále po ruce, napište si o něj zde!

 

 

Systém řízení kvality

Společnost ARSENAL se trvale snaží o zvyšování kvality poskytovaných služeb a jejím prvořadým cílem je spokojenost zákazníků. Certifikát ISO 9001: 2008 je pro naše zákazníky zárukou toho, že u nás vždy najdou kvalitu, kterou očekávají.